Ми відновили роботу.
Магазин працює.

Мікрогрін (мікрозелень) у Львові

Що можна сказати про Львів? Та дійсно, неповторної краси місто, з особливою атмосферою, старовинною архітектурою та чаруючими ароматами кави та шоколаду. На кожному кроці можна придбати знамениті львівські пляцки з різноманітними начинками. Але, не дивлячись на традиційність, Львів є прогресуючим містом, що слідкує за трендами. Не оминула і мода на мікрогрін. Мікрогрін у Львові з’явився досить нещодавно, але вже встиг стати улюбленим додатком до страв у багатьох кав’ярнях міста. Чудернацька зелень додається у багато різних страв:

  • До борщу;
  • До супів та підлив;
  • До салатів та гарнірів;
  • В якості прикраси до страв.

Мікрозелень вважається найбільш корисним продуктом серед інших різновидів зелені, адже має у складі найвищу концентрацію корисних елементів та вітамінів. Відсутність калорій позитивно впливає для дівчат, шо слідкують за власною фігурою. Маленькі, свіжі паростки з першою парою листочків мають унікальні властивості, кількість корисних речовин, які знаходяться в рослинах в десятки разів більше, ніж у дорослих овочах і травах. Характерні особливості рослин цінуються людьми, які дотримуються здорового способу життя і прагнуть до правильного харчування. Саме тому варто зрізати та їсти мікрогрін саме тоді, коли листочки досягли 4-5 сантиметрів заввишки.

Купити мікрогрін у Львові можна завдяки інтернет-магазину zelenaferma.com.ua. Цей процес доволі простий: варто зайти на сайт та вибрати бажаний вид мікрозелені. Коли виборі буде зроблений, в спеціальній формі потрібно заповнити місто та спосіб доставки. Замовлені прибуде на наступний день, завдяки пошті.

Мікрогрін у Львові вирощувати доволі просто, адже для цього зовсім не потрібен грунт. Достатньо розмістити насіння на в контейнері на килимок з льону, накрити плівкою та щодня провітрювати. Поливати мікрогрін можна лише згідно інструкції, а насолоджуватись корисним врожаєм – по бажанню кожного.

ZelenaFerma