Вінниця – старезне, але славетне місто на центральному заході Україні. Відмінна риса Вінниці – область межує з найбільшою кількістю інших областей нашої держави. Також, місто Вінниця славиться чудовими фонтанами, парками та рестораціями де дуже смачно готують. 

На відміну від інших українських міст, Вінниця слідкує за модними трендами та намагається у всьому бути першою. Саме тому, мікрогрін у Вінниці використовують вже декілька років, але поки лише шеф-кухарі ресторанів. 

Мікрогрін є чудовим доповненням до перших та других страв, входить у склад багатьох салатів та використовується у спеціальному меню для людей, що правильно харчуються.

Мікрозелень має високу концентрацію корисних елементів та вітамінів, особливо на першому рівні зростання. Не потрібно чекати поки мікрогрін виросте цілком, важливо зрізати урожай тоді, коли паростки досягнуть приблизно 4 сантиметри у розмірі. Зберігати мікрогрін можна в холодильнику строком до тижня.

Купити мікрогрін у Вінниці можна попередньо оформивши замовлення на офіційному сайті zelenaferma.com.ua. Менеджер магазину швидко прийме замовлення, допоможе з вибором а також надасть необхідну інформацію стосовно вирощування та догляду.

0

Шановні клієнти!

У зв'язку з карантином, ми будемо відправляти замовлення 2-3 рази на тиждень. Наступне відправлення - у п'ятницю 10.04.2020.
Будуть відправлятися тільки оплачені замовлення (післяплату НП тимчасово призупиняємо).
Також на час карантину ми пропонуємо безкоштовну адресну доставку НП до дверей замовлень від 500грн.
Будьте здорові і бережіть себе та своїх близьких!