Ми відновили роботу.
Магазин працює.

Мікрогрін (мікрозелень) у Тернополі

У кожному місті нашої славетної Україні збереглись традиції минулих років, а серед них і страви. Кожна колиба у Карпатах пропонує до уваги смачний кукурудзяний банош, а в Полтаві неможливо уявити ресторанне меню без пишних галушок. Стосовно Тернополю, то це місто також не цурається своїх традицій і досі пропонує всім охочим свій автентичний борщ у хлібній тарілці. Але розвиток не стоїть на місці, тому сьогодні борщ може бути приправлений мікрогріном. 

Мікрозелень в Тернополі зазнала великої популярності саме в якості прикраси до вже приготованих страв. Але з кожним днем населення все більше цікавиться новинкою серед продуктів здорового харчування.

Мікрогрін – це маленькі паростки гороху, люцерни, цибулі, соняшника та гірчиці. Несамовитий смак зелені не можна порівняти зі звичними аналогами вищезазначених овочів. Мікрозелень можна їсти у сирому вигляді, або в якості салату. Рослина має високу концентрацію вітамінів та мікроелементів, завдяки чому є набагато кориснішою ніж звичні овочі.

Купити мікрогрін в Тернополі можна просто, лише завітавши на сайт zelenaferma.com.ua. Зробивши вибір серед широкого асортименту насіння, потрібно покласти бажані позиції у кошик і оформити замовлення. Насіння мікрозелені, завдяки пошті, прибудуть у місто Тернопіль вже через кілька днів і будуть цілком готовими до посадки.

ZelenaFerma